Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Stropkowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Miszewko Strzałkowskie

Miszewko Strzałkowskie(Stropkowo + 32 km)

1 500 000 zł39 122 m² 38,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod dochodowy biznes, bazę logistyczną lub prestiżowy projekt deweloperski? Ta oferta łączy strategiczną lokalizację z ogromnymi możliwościami adaptacyjnymi. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Babiec-Wrzosy

Babiec-Wrzosy(Stropkowo + 17 km)

555 000 zł28 000 m² 19,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji dla kupującego! Duże, zadbane siedlisko z budynkami oraz z warunkami zabudowy na duży dom i garaż dwustanowiskowy oraz rozbudowę istniejącego domu. Obecny dom gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Szczutowo

Szczutowo(Stropkowo + 24 km)

550 000 zł137 000 m² 4,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam przeszło 13 hektarów lasów. Lasy znajdują się w województwie mazowieckim w miejscowościach: - osówka : 4,8 hektara lasu mającego 23 lata, drzewostan mieszany: dąb, sosna, brzoza,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Lipno(Stropkowo + 45 km)

80 000 zł2 500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 25 arów przy trasie Lipno Rypin! Idealne miejsce na dom lub biznes! Na sprzedaż dwie działki o powierzchni 2 500 m każda (czyli po 25 arów), położone przy ruchliwej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chabowo-Świniary

Chabowo-Świniary(Stropkowo + 6 km)

465 000 zł3 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o pow. 3000 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji benzynowej, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów infrastruktury technicznej w miejscowości Chabowo w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gulbiny

Gulbiny(Stropkowo + 49 km)

183 000 zł1 400 m² 131 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do życia W ciszy I spokoju, w otoczeniu -lasów -jezior - śpiewu ptaków - infrastruktury szlaków konnych, pieszych I rowerowych? to znalazłeś, znalazłaś! to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chabowo-Świniary

Chabowo-Świniary(Stropkowo + 6 km)

1 366 900 zł9 063 m² 150,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek, w którego skład wchodzą 4 działki gruntu o łącznej pow. 9063 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji paliw, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna, ul. Leśna

Borkowo Kościelne(Stropkowo + 10 km)

1 100 000 zł18 000 m² 61,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Duży kompleks leśny na sprzedaż 18,2 ha prywatnego lasu | potencjał inwestycyjny i dopłaty ue. Na sprzedaż atrakcyjny kompleks prywatnego lasu o powierzchni 18,2 ha idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Brzeście

Brzeście(Stropkowo + 30 km)

130 000 zł1 200 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - 4 atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Brzeście, gmina Baboszewo, powiat płoński Szukasz spokojnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Chabowo-Świniary

Chabowo-Świniary(Stropkowo + 6 km)

632 100 zł4 214 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 4214 m2 z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stacji benzynowej, stacji kontroli pojazdów oraz obiektów infrastruktury technicznej w miejscowości Chabowo w ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Stropkowo

Stropkowo,mazowieckie

315 000 zł24 200 m² 13,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka na skrzyżowaniu tras Warszawa, toruń, bydgoszcz - Łódź, płock, zawidz, żuromin, ostróda. Bardzo atrakcyjna pod względem inwestycyjnym. W 70% zadrzewiona - samosieja, przy ścianie lasu.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij